برگزیده‌ها


بر اساس رای هیئت داوران “جایزه بزرگ بین‌المللی مرگ بر آمریکا” پایگاه اینترنتی “استکبارستیز” در بخش “وبلاگ نویسی”، تنها برگزیده این مسابقه ضد آمریکایی شد.

جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا

این جایزه بزرگ با موضوعات : “چرا مرگ بر آمریکا؟”، “چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟”، “آمریکا و عهدشکنی”، “آمریکا و خودبرتربینی”، “آمریکا و حقوق بشر”، “آمریکا و ظلم”، “آمریکا و اسلام‌هراسی”، “آمریکا و ایران‌هراسی”، “آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی”، “آمریکا و استعمار فرانو”، “دموکراسی دروغین در آمریکا”، “آمریکا و دیکتاتوری” و “آمریکا و جنبش ۹۹%” و همچنین “آمریکا و تروریسم پروری” برگزار شد.
این جشنواره با حمایت و همت حزب‌الله سایبر، سازمان فضای مجازی سراج، سازمان هنری رسانه‌ای اوج، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری فارس و شبکه نصر‌ تی‌وی برگزار می‌شود.

پایگاه اینترنتی “استکبار ستیز”، به نمایندگی از تمامی استکبار ستیزان سراسر جهان، این جایزه و افتخار را به سرداران شهید، “نادر مهدوی”، “بیژن گرد”، “خداداد آبسالان”، “غلامحسین توسلی”، “مجید مبارکی”، “مهدی محمدیها” و “نصرالله شفیعی” تقدیم می‌کند؛ آنان که در خلیج فارس، در رویارویی مستقیم با شیطان بزرگ، هیمنه آن اهریمن را به لرزه در آورده و بینی‌اش را به خاک مالیدند.

شهدای خلیج فارس

روحمان با یادشان شاد

راهشان مستدام